۶.۵ هزار متر مربع به فضای ورزشی ابرکوه در هفت سال گذشته افزوده شد

[ad_1]

محمدمهدی متوسل روز شنبه در جریان دیدار  از فعالیت خبری خبرنگار ایرنا در ابرکوه توسعه ورزش برای افزایش نشاط جوانان را از اولویت های دولت بیان کرد و اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید ۹ خانه ورزش روستایی درمناطق روستایی شهرستان با همکاری دهیاران و شورای اسلامی روستاها تاسیس شده که با اجرای این طرح ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان به ۱.۵مترمربع افزایش یافت.

این مسوول ادامه داد: علاوه بر ساخت زمین‌های چمن ورزشی در روستاهای رییس آباد، هارونی ، اسدآباد، اسفند آباد، حسین آباد ، فراغه و مریم آباد ، سه سالن ورزشی با ظرفیت حدود چهار و ۲ هزار مترمربع ساخته شده است .

متوسل همچنین تجهیز و تعمیر استخر سرپوشیده ، تعمیر، بازسازی و بهسازی مجموعه ورزشی ابرکوه ، سالن‌های ورزشی بخش بهمن و تجهیز خانه های ورزشی روستایی را برخی از طرح‌های ورزشی بیان کرد.

رییس  اداره ورزش و جوانان ابرکوه همچنین با اشاره به نقش رسانه در توسعه ورزش ، تصریح کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا ) در حوزه های ارسال خبر و گزارشات ورزشی پیشتاز دیگر رسانه ها است.

وی از کارگر ابرقویی بعنوان ، خبرنگار ایرنا درابرکوه و همچنین عضو خیر اهداء زمین سالن ورزشی شهید علی اکبر کارگر تجلیل کرد.

هم ‌اکنون شهرستان ابرکوه چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته دارد که در ۴۰ هیات ورزشی فعالیت دارند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزارنفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment