۷۰ درصد دانش آموزان هشترود عضو بسیج دانش آموزی هستند

[ad_1]

سرهنگ پاسدار جعفر اسمعیل نژاد در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته هشترود با اشاره به شعار هفته بسیج دانش آموزی با عنوان دانش آموز انقلابی؛ مقاومت و استکبار ستیزی افزود: بیشتربرنامه های این هفته در بستر فضای مجازی و نرم افزار شاد و یا در فضای فیزیکی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
وی  ضمن محکوم کردن هتاکان به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)، خاطرنشان کرد : هشتم آبان ماه یادآور دلاور مردان کوچکی است که در دوران دفاع مقدس افتخارات بزرگی را به ارمغان آوردند شهیدانی که به حق می‌توانند الگوی نسل امروز دانش آموزان باشند.
وی گفت: پویش چرا مرگ بر آمریکا در قالب مقاله ، اینفوگرافی ، کلیپ ، همصدا با حاج قاسم سلیمانی ، نقاشی در فضای مجازی و تهیه و تدارک تومار مرگ بر آمریکا در فضای مجازی برگزار خواهد شد.
فرمانده بسیج دانش آموزی هشترود گفت: یادواره شهدای دانش آموزی، غبار روبی مزار شهدای دانش آموزی و زنگ پدافند غیر عامل در شهرستان اجرا خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: کمک های مومنانه در سه مرحله به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان شامل کیف و کفش ، لوازم التحریر ، لوازم بهداشتی ، تبلت و تلویزیون با کمک گروههای جهادی توسط بسیج دانش آموزی تهیه و توزیع شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment