۷۲ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در گچساران کشف شد

[ad_1]

 کیقباد مصطفایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر از محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  گچساران قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  این شهرستان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با تعامل مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین انجام ایست و بازرسی در محور شیراز به گچساران به یک دستگاه خودروی پراید مظنون و آن را نیز متوقف کردند.

مصطفایی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۷۲ کیلوگرم شیشه که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود  را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه این محموله از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود، گفت: در این رابطه چهار سوداگر مرگ دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تشدید برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای با سوداگران مرگ و باندهای قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 ۴۷۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر با اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده نیمه نخست سال جاری در گچساران کشف و ضبط شد.

میزان کشفیات مواد مخدر در این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

مواد مخدر مکشوفه شامل تریاک، هروئین، شیشه و حشیش بوده است

فرمانده انتظامی گچساران نیز امروز از انهدام باند سارقان حرفه ای گوشی تلفن همراه و کیف قاپ با اعتراف به ۶فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.                  
سید محمد موسوی اظهار داشت:درپی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه و کیف قاپی در گچساران، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان بصورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.  
موسوی افزود : ماموران کلانتری۱۱با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی های هدفمند و بررسی سرنخ های به جامانده  چهار نفرسارق حرفه ای را شناسایی و باهماهنگی دادستان شهرستان در یک  عملیات غافلگیرانه ۲نفر از سارقان را درحین سرقت دریکی از محلات شهرستان بهمراه تعدادی از وسایل سرقتی دستگیر کردند.                            .                        
وی ابراز داشت :سارقان دستگیر شده غیربومی بوده و برای سرقت به گچساران سفر می کردند.

موسوی عنوان کرد:سارقان در بازجویی های اولیه به ۶ فقره سرقت گوشی تلفن همراه و کیف قاپ در گچساران اعتراف کرده اند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و تلاش برای دستگیری ۲نفر دیگر از اعضای این باند در دستور کار ماموران قرار دارد.               
 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment