۸۵۰ کیلوگرم مواد محترقه در اراک امحا شد

[ad_1]

«امیر محمدپور» در گفت و گو با ایرنا افزود: ارزش ریالی مواد محترقه امحا شده بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود که در یک محدوده نظامی در اراک امحا شده است. 

وی ادامه داد: علاوه بر این از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در ۶ نوبت امحا شده که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد قابل توجهی داشته است. 

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی اظهار داشت: وزن کالاهای امحا شده این استان در سال جاری بیش از ۴۰ هزار کیلوگرم برآورد می‌شود. 

محمدپور بیان کرد: کالاهای قاچاق امحا شده در استان مرکزی مربوط به بیش از ۱۰۰ پرونده در حوزه مواد غذایی، دخانیات، کالاهای بهداشتی و پزشکی، دستگاه‌های تبدیل مواد تبدیل مواد قندی به الکل، انواع پوشاک و پارچه بوده است.

وی اظهار داشت: کالاهای قاچاق از سوی نیروی انتظامی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و نهادها از سطح اصناف و یا محورهای ارتباطی این استان جمع‌آوری شده و برای تعیین تکلیف تحویل اموال تملیکی می‌شوند.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان مرکزی توضیح داد: با بررسی‌های مختلف، کالاهایی که قابلیت مصرف داشته باشند در قالب مزایده درون استانی به‌فروش می‌رسند و محصولات غیر قابل مصرف امحا می‌شوند.

محمدپور افزود: فروش اموال تملیکی به‌صورت مزایده عمومی انجام می‌شود و افراد می‌توانند ماهانه با مراجعه به سامانه مناقصات و مزایده‌های کشور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان و یک میلیون و ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment