5 بهترین رستوران های چینی در سنگاپور

[ad_1]

اگر شما عشق ظروف چینی, تبریک می گویم! سنگاپور یک مکان فوق العاده برای مواد غذایی چینی با منوی انتخاب کند. با بیش از 80 سبک های مختلف از پخت و پز منحصر به فرد و خوشمزه ظروف چینی کمک کرده بخش عمده ای غنی از غذاهای اینجا. شما ببینید بسیاری از لهجه کانتونی, انگلیسی, Teochew و Hainanese رستوران ها در سراسر سنگاپور.

داشتن ظروف چینی شما همیشه احساس هماهنگی بین یین و یانگ کیفیت مواد غذایی را از طریق ترکیب مواد تشکیل دهنده. غذاهای چینی نیز نگه می دارد آن اعتقاد نمادین خواص مواد غذایی مانند ماکارونی برای طول عمر, صدف برای بخت خوب و ماهی برای رفاه. این باعث ایجاد روح ظروف چینی است و مردم به دلیل سقوط در عشق با غذاهای چینی.

در اینجا من پیشنهاد می کنم از 5 بهترین رستوران های چینی در سنگاپور برای غذاهای چینی را عاشقان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که می خواهید به طعم و مزه خوب سنگاپور مواد غذایی است.

سلطنتی چین رستوران در بخت آزمایی

توسط مستقر در لندن رستوران رویال چین بالا بین المللی رستوران چینی واقع در بخت آزمایی معروف باستانی هتل در سنگاپور است. سلطنتی چین در بخت آزمایی را ارائه می دهد مقرون به صرفه کانتونی غذاهای معروف به خصوص برای آن مبلغ کم و رستوران است یک جای خوب برای ناهار و شام کسب و کار. آن است که در واقع 1, ساحل, جاده, #03-09 هتل رافلز سنگاپور 189673.

واه Lok کانتونی رستوران

واه Lok یکی از نمادین کانتونی رستوران در سنگاپور که در آن سنتی کانتونی آشپزی خدمت کرده است در اثر هنگ کنگ ، نه تنها به ارمغان بیاورد عالی طعم هنگ کنگ, آشپزی با تجربه تیم هنگ کنگ سرآشپزها در واه Lok نیز ایجاد و معرفی جدید خوراک به سنگاپور و گردشگران است. این رستوران واقع در کارلتون هتل, 76 Bras Basah جاده سنگاپور 189558.

Hai تین Lo رستوران

تبدیل از یک رستوران پشت بام با دیدنی افق مشاهده چشمگیر معاصر شرقی ناهار خوری محل در طبقه سوم از پان پاسیفیک هتل های تین Lo هرگز تغییر کیفیت آن از ظروف و خدمات ، در Hai تین پایین برنده جایزه رستوران سنتی کانتونی ناهار خوری در خدمت معاصر با پیچ و تاب. آن واقع شده است در 7 رافلز بلوار #03-00 Pan Pacific Hotel, Singapore 039595.

حداقل جیانگ رستوران در یکی-شمال

بودن در یک شیک و جادار دو طبقه, سیاه و سفید استعماری ییلاقی حداقل جیانگ در یک Nort چینی رستوران ناهار خوری خوب در مجموعه ای با شکوه سبز. رستوران ارائه می دهد معتبر سیچوان و کانتونی ظرافت آشپزی با اردک پکن به عنوان یک ظرف امضا. رستوران واقع در یکی – شمال 5 روچستر پارک سنگاپور.

رستوران باغ گیلاس

گیلاس باغ یکی از زیبا ترین رستوران در سنگاپور طراحی شده است با توجه به فنگ شویی با charcoaled چوب ساج پانل, دیوارهای سفید و کف تخته سنگ. در پر زرق و برق شرقی پس زمینه, معتبر, غذاهای کانتونی ارائه شده با هنری استعداد مدرن. گیلاس باغ برنده جایزه آسیا بهترین رستوران توسط Miele راهنمای در سال 2011 و 2012. آن واقع شده است در 5 رافلز خیابان 5F ماندارین شرقی سنگاپور.

[ad_2]

Leave a Comment