5 راهنمایی برای انتخاب بهترین رستوران در سان آنتونیو

[ad_1]

هنگامی که شما در حال تلاش برای انتخاب یک رستوران در سن آنتونیو وجود دارد بسیاری از موارد را در نظر میگیرد.

1. پول. اولین چیزی که به در نظر گرفتن بودجه خود را است. بسیاری از رستوران ها دارای منوهای خود را آنلاین. اگر شما نمی توانید یک منو آنلاین تماس با رستوران و از آنها بخواهید به شما یک ارسال و یا از آنها بخواهید آنچه که قیمت متوسط و کمترین قیمت entrees. نگه داشتن بودجه خود را در ذهن شما خواهد بود قادر به پیدا کردن یک قیمت بسیار مناسب محل پیتزا بسیار نفیس (و گران قیمت) استیک و غذاهای دریایی رستوران.

چک کردن خمیر پیتزا فروشی Napolentana. این پیتزا فروشی های محلی را برآورده سازد هر پیتزا هواخواه.

در خلق و خوی برای استیک و غذاهای دریایی? توقف کربی Steakhouse زیبا تجربه ناهار خوری.

2. نوع غذا. بعد از در نظر گرفتن نوع مواد غذایی شما در خلق و خوی برای. اگر چه برخی از بهترین رستوران ها در سن آنتونیو ارائه مکزیکی یا Tex-Mex وجود دارد بسیاری از انواع مختلف مواد غذایی است. شما باید یک طیف گسترده ای از را انتخاب کنید.

Mi Tierra رستوران و نانوایی واقع شده است و در تولید ردیف و مطمئن شوید که به لطفا حتی سخت ترین برای برآوردن مواد غذایی مکزیکی عاشق.

3. منابع برای پیدا کردن بهترین رستوران در سان آنتونیو. چگونه می توانم به شما در پیدا کردن بهترین رستوران در سان آنتونیو? شما می توانید آنلاین استفاده از رسانه های اجتماعی صحبت کردن با خانواده و دوستان و یا به سایت اتاق بازرگانی محلی. شما پس از تعیین چقدر پول شما مایل به خرج کردن و نوع مواد غذایی شما می خواهید به غذا خوردن شما می توانید محدود کردن انتخاب های خود را پایین بررسی دقیق اطلاعات شما را بررسی کرده اند.

مواد غذایی منتقدان همچنین می تواند یک منبع بزرگ از اطلاعات است. شما می توانید شرط می بندم غذا منتقدان سفر کرده اند بهترین رستوران در سان آنتونیو و بررسی نوشته شده یا در وبلاگ خود و یا وب سایت های مورد تجارب خود را. منتقد غذایی را نقد و بررسی می تواند ارزشمند باشد. آنها نه تنها نقد غذایی و نوشیدنی آنها نیز نظر خود را در مورد کارکنان. شما می توانید یاد بگیرید که آیا یا نه کارکنان آگاه در مورد منو راه غذا آماده است اگر کارکنان تحصیل کرده نشان می دهد جفت شراب با برخی مواد غذایی, و غیره.

4. هدف. چرا شما بیرون رفتن برای غذا خوردن ؟ اگر شما در حال تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری مهم یا همسر خود را برای یک شام خاص شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یکی از رستوران مجلل. در این مورد به عنوان یک دربان هتل. آنها آشنایی با منطقه و کمک خواهد کرد که شما انتخاب می کنید یکی از بهترین رستوران ها در سن آنتونیو.

5. بچه دوستانه? تماس با رستوران و از آنها بخواهید اگر آنها بچه پسند. اگر شما بچه کوچک آن را یک ایده خوب برای بیرون رفتن برای غذا خوردن در اوایل معمولا قبل از 6 ساعت پس از بسیاری از رستوران ها مشغول هستند و بین شش و هشت. بسیاری از مردم رد این ایده از غذا خوردن در یک رستوران خوب چرا که آنها با کودکان کوچک است. اما شما می توانید ناهار خوردن در یکی از بهترین رستوران در سان آنتونیو اگر شما در طول زمان است که نمی خواهد مختل دیگر شام.

[ad_2]

Leave a Comment