5 ناتالی ون مکان شما می توانید دست خود را در سفر به کرالا

[ad_1]

افتاده کرالا است جهان ساخته شده اند go gaga بیش از زیبایی آن است. در کنار این وجود دارد بسیار در عرضه و چای و ادویه مزارع سنتی houseboats به نام Kettuvallams مزین معابد و سواحل که در آن شما می توانید صرف ساعت. دولت به عنوان شناخته شده کشور خود خدا برای دلایل درست. حیات وحش-علاقه مندان به دریافت شاهد وحشی و در عین حال جذاب حیات وحش ماجراجویی-معتادان افراط می تواند در بسیاری از فعالیت ها مانند طناب چتربازی و کسانی که به دنبال صلح و آرامش یوگا و آیورودا به نجات.

مطمئن شوید که شما اضافه کردن زیر ذکر مکان به فهرست اولویت خود را در حالی که شما برنامه ریزی سفر خود را به کرالا!

1. Munnar – چای-کشت و زرع بهشت در جنوب

سابق پایتخت تابستانی انگلیسی, Munnar است که سنگ فرش شده با سرسبز کشت و زرع چای قهوه و ادویه جات ترشی جات. به طور کلی به عنوان مقدار به عنوان 80,000 کیلومتر از منطقه تحت پوشش با چای کشت و زرع در موننر آن را شبیه یک رویا است. این یکی از بهترین مکانها برای بازدید در Keralabest مکان برای بازدید در کرالا نه فقط به دلیل آن منظره جذابیت بلکه با توجه به در دسترس بودن از عجیب و غریب ماندن گزینه ها و چشمه های معدنی که در آن شما می توانید پیدا کردن مطلق صلح است.

جاذبه های: تاتا موزه چای, Life of Pi, کلیسا, Cheeyappara آبشارها Mattupetty سد Eravikulam پارک ملی و Attukal آبشارها

2. اللپپی – یکی از مهم افتاده مقصد

یکی از نقاط مهم برای افرادی که به کرالا افتاده Alleppey نیز به عنوان ونیز شرق. دریاچه ها احاطه شده توسط درختان نارگیل و ماهیگیری hamlets. این یک محل مناسب برای به دست آوردن یک نگاه دقیق تر از کرالا فرهنگ به عنوان شما را از خوردن مواد غذایی محلی خدمت در برگ موز; و به جمع شدن در دامان طبیعت به شما به عنوان کروز از طریق آرام افتاده روی یک kettuvallam (سنتی قایقی)

جاذبه های: Alappuzha, ساحل, Kumarakom پرنده پناهگاه Marari ساحل, Krishnapuram کاخ و مار مسابقه قایق

3. Wayanad – یک تپه خیره کننده-ایستگاه

اغلب برجسته در بسیاری از بسته های تور کرالا Wayanad است مالایالامی واژه ترجمه برای “سرزمین مزارع برنج’. این است شکوه تپه ایستگاه در کرالا که در آن یکی می توانید شاهد طبیعت رمز و راز در کنار غنی قبیله ای میراث کرالا. نورد سبز تپه می بوسید دور توسط swaying ابرهای سفید و آبشارهای روان به چشم انداز حتی بیشتر دلربا.

جاذبه های: Thusharagiri آبشارها Papanashini رودخانه Puliyarmala معبد جین و Lakkidi دیدگاه

4. Kovalam – سرقت قلب با آن خط ساحلی

مباهات داشتن یکی از بهترین سواحل در کرالا Kovalam دزد قلب با آن قرمز و سفید فانوس دریایی. سواحل در اینجا نه تنها نمایی از یک منظره جذابیت, اما همچنین دارای مقدار زیادی برای ارائه – مانند ورزشهای آبی, آفتاب, جشنواره ها و آیورودا درمان است که می تواند جرقه انرژی در هر یک از عصب خود را در حالی که همچنین آرامش آنها است. به سادگی فقط در اطراف حل و فصل خود را با ساحل و تماشای غروب آفتاب در طول یک شب دوست داشتنی در Kovalam.

جاذبه های: فانوس ساحل, Halcyon قلعه Thiruvallam Parasurama معبد Kovalam مسجد جاما Vellayani دریاچه و Vizhinjam بندر ماهیگیری

5. Varkala – Cliffed سواحل و خیلی بیشتر

Varkala است که به عنوان یک ساحل خیره کننده محل در کرالا به ویژه به دلیل آن خط ساحلی با صخره های شیب دار. سواحل را برای زیبا ترین غروب و آدرنالین-معتادان را وادار به افراط در ورزشهای آبی مانند گشت و گذار و طناب چتربازی. این استراحتگاه لوکس در Varkala آن را به یکی از مکان ایده آل برای بازدید در کرالا است. نیز وجود دارد بسیاری از مذهبی نشانه های اینجا مثل Janardhan معبد و Sarkara دوی معبد.

جاذبه های: Varkala ساحل Kappil دریاچه پپنسم و Anjengo فورت

[ad_2]

Leave a Comment