5.5 گام در مورد چگونه به صرفه جویی در خود را برای بازی بزرگ

[ad_1]

چه بزرگ است ؟ این بازی بزرگ است که سرمایه گذاری می شود که شما هیجان زده و آن را کمی ترسناک است. این تقریبا یک چیز مطمئن شوید که هنگامی که شما ماشه. در حال حاضر با گفتن یک چیز مطمئن شوید که منظور من شما انجام تحقیقات مناسب در سرمایه گذاری خود را. شما می دانید ریسک و پاداش. شما باید برنامه های احتمالی در مورد چگونه برای محافظت از سرمایه گذاری خود را و شما نمی بینی و یا قمار.

مشکل با این بازی بزرگ است که اکثر مردم نمی آماده شدن برای آن است. آنها لازم نیست که بودجه و یا دسترسی به منابع مالی برای معامله بزرگ است. معامله از یک عمر اتفاق می افتد هر هفته برای کسانی که می توانند در آن عمل می کنند. معاملات مانند پول است. آنها به افرادی که توجه بیشتر به آن است. آیا شما آماده برای نجات خود بازی ؟

بازی بیش از حد کوچک

مردم در حال بازی بیش از حد کوچک است. آنها هرگز سرمایه گذاری به اندازه کافی برای نتیجه نهایی بزرگ است. هنگامی که شما سرمایه گذاری سکه و nickels شما معمولا به بازگشت سکه و نیکل می باشد. سرمایه گذاری های کوچک = small بازگشت. سرمایه گذاری بزرگ = big نتیجه نهایی.

“مردم هرگز ایجاد ثروت چرا که آنها هرگز سرمایه گذاری به اندازه کافی در یک معامله به یک نتیجه نهایی”. – اعطای Chuck Sink

مردم نمی ایجاد ثروت چرا که آنها سرمایه گذاری نیست به اندازه کافی بزرگ به یک معامله برای گرفتن یک نتیجه نهایی. ایجاد ثروت نیاز به مازاد نقدی و اعتماد به نفس. مطمئن شوید که شما می توانید ایجاد ثروت بیش از یک دوره طولانی از زمان با سازگار سرمایه گذاری است. شما دیده می شود نمودار چگونه پول خود را رشد می تواند با بهره مرکب. اما من صحبت کردن در مورد ایجاد ثروت در حال حاضر.

$100k اولین هدف خود را

اعطای chuck sink می گوید شما باید صرفه جویی در $100k قبل از تشکیل اولین بازی بزرگ سرمایه گذاری است. در حال حاضر او در سنگ تنظیم نشده که در شکل اما این یک هدف اکثر مردم می توانند با رسیدن به نظم و انضباط.

بعلاوه برای ذخیره کردن که چقدر شما را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای افزایش درآمد خود را و آن را به شما می دهد زمان برای مطالعه تولید درآمد سرمایه گذاری. همچنین با آن زمان و نظم و انضباط فرصت های دیگر را برای شما باز است.

5.5 مراحل را به صرفه جویی در خود را برای بازی بزرگ

1. نوشتن طرح های خود را – پول بی حوصله می شود و می رود به کسی که توجه به آن است. نوشتن یک برنامه که چرا شما در حال صرفه جویی در خود را برای بازی بزرگ و آنچه که شما در سرمایه گذاری خواهد شد. اگر شما لازم نیست که یک سرمایه گذاری ایده در عین حال که خوب است. این مهم است که شما تعهد خود را بر روی کاغذ که این پول است که برای ایجاد ثروت تنها.

پول با هیچ برنامه جادویی ناپدید. شما باید قبل از این تجربه. هر زمان که شما تا به حال پول اضافی دروغ گفتن در اطراف آن به سرعت رفت. پیتزا انسان آن را کردم شما تا به حال برای رفتن به رستوران جدید یک عضو خانواده بود که به طور ناگهانی نیاز به بچه ها چیزهای مورد نیاز و همچنین… زندگی فقط اتفاق افتاده است. مرتکب در نوشتن چگونه از این پول استفاده خواهد شد.

2. درآمد خود را افزایش دهد – شما هرگز ثروتمند بدون افزایش درآمد خود را. مردم از دست این نقطه است. آنها شروع به ذخیره کاهش در هزینه های خود را و پرداخت بدهی خود را. اما آنها هرگز عمدا افزایش درآمد فعلی خود را. دیو رمزی خالق صلح مالی دانشگاه می گوید: “درآمد خود را کلیدی برای ثروت” است. بیشتر به شما می تواند به افزایش درآمد فعلی خود را بیشتر شما می توانید ذخیره کنید.

به دنبال فرصت برای افزایش درآمد خود را در شغل فعلی خود را. شما می توانید تولید بیشتر راهنمایی کنید ؟ آنها پاداش شما از دست رفته است ؟ می تواند به شما در انجام وظایف دیگر? می تواند شما را بیشتر مشتریان ؟ است, اضافه کاری در دسترس است ؟ شما می توانید پرداخت در ارجاع? چگونه در مورد گرفتن یک شغل دوم?

3. کاهش هزینه ها – راه دیگر برای ایجاد مازاد پول نقد است به آمده تا با یک بودجه ماهانه و کاهش تمام هزینه های است که شما را عقب نگه داشتن. رفتن را از طریق بانک های ماهانه و اظهارات کارت اعتباری. وجود دارد تلخه وجود دارد که شما نمی نیاز به خرید. کاهش و به حداقل. آیا رفتن به هر گونه بدهی بیشتر. قطعا اگر هزینه های خود را از کنترل خارج شده است. برو به دریافت کمک. درک وجود دارد پنهان پول در هزینه های ماهانه. برو آن را دریافت کنید.

4. باز کردن یک مقدس حساب – این یک گام مهم است. باز کردن یک حساب پس انداز بهره. این شروع طرح پس انداز خود را. من پیشنهاد می کنم یک بانک آنلاین با تعداد محدودی از معاملات در هر ماه. از همه مهمتر یک حساب کاربری که در آن طول می کشد یک زن و شوهر از روز برای دریافت پول خود را. دسترسی محدود خواهد خود را محدود به انگیزه.

خود را مقدس به حساب نام هم. این باعث می شود آن را واقعی و شخصی است. من تماس با من مقدس حساب های بزرگ بازی بزرگ سود و شیرین عیسی. این حساب مقدس است. شما لازم نیست خراب کردن زمین مقدس. هنگامی که پول خود را می رود در جایی که از آن باقی می ماند تا زمانی که شما آماده برای سرمایه گذاری است.

درک شرایط اضطراری اتفاق می افتد. وسوسه شما را جلب به فرو مقدس خود را حساب. فرصت های بوجود می آیند که خواهد بود خواستار پول خود را. این است که چرا شما باید یک برنامه نوشته شده به شما در حفظ و بر روی نقطه. نمی شیب مقدس خود را به حساب. آنها از حد.

5. تصمیم می گیرید که چقدر شما را نجات دهد در هر ماه – من آموزش دانش آموزان من به آمده تا با یک بودجه ماهانه که آنها می توانند زندگی بر. سپس ما قرار دادن تمام پول اضافی به کسانی که مقدس حساب. ما آن را نجات دهد. درآمد خوشه درآمد موج افزایش پاداش و فوق العاده ثروت های بادآورده. آن را ذخیره کنید و تمام! این زمان برای خرید اشیاء براق.

افزایش درآمد می رود به مقدس به حساب بیش از حد. این است که چرا شما باید به ایجاد یک بودجه. همه پول اضافی از بین بردن هزینه و افزایش درآمد خواهد شد به سرعت رشد می کنند. من را دیده اند دانش آموزانی که قطع $1k یک ماه از هزینه های خود را و اضافه کردن آن به مقدس خود را حساب.

5.5 کسب و یادگیری – ایده + کار سخت و زمان x + و انضباط = موفقیت. این فرمول موفقیت. استفاده از آن به ساخت مقدس خود را برای حساب خود بازی. یادگیری در حالی که شما کسب درآمد. مطالعه سرمایه گذاری, خواندن کتاب, به سمینارها و آماده سازی خود را برای بازی بزرگ.

[ad_2]

Leave a Comment