6 راه برای درمان سگ اضطراب جدایی

[ad_1]

هیچ واقعی وجود دارد اجماع در میان دامپزشکان و یا آموزش سگ کارشناسان در مورد بهترین راه برای درمان سگ اضطراب جدایی به عنوان توصیه های متفاوت با توجه به شدت اضطراب و رفتار مشکلات سگ نمایش.

اما در اینجا یک بررسی سریع از رایج ترین راه هایی است که صاحبان سگ استفاده به عنوان سگ اضطراب جدایی درمان است.

افزایش ورزش

آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که اگر یک سگ خسته است با ورزش کردن آنها را بسیار کمتر احتمال دارد به احساس اضطراب هنگامی که سمت چپ به تنهایی. بسیاری از صاحبان سگ را به سگ خود را برای پیاده روی های طولانی قبل از بیرون رفتن و یا استخدام یک سگ واکر آمده در طول روز اگر آنها در حال رفتن به خارج برای مدت زمان طولانی. The Dog Whisperer Cesar Millan, یک مدافع بزرگ از قدرت ورزش برای سگ, اما, با, مدرن, زندگی کاری این رویکرد است که همیشه عملی است.

داروهای ضد اضطراب

هر دو غیر تجویزی و داروهای تجویزی است که اغلب توصیه می شود برای اضطراب سگ. غیر تجویزی فرمول گفته می شود موثر در آرام یک سگ برای چند ساعت و در دسترس هستند به صورت مایع و یا حتی در درمان فرم. آنها گیاهی بر اساس و گفت: به هیچ عوارض جانبی. تجویز دارو تنها توصیه می شود برای موارد شدید اضطراب و معمولا تنها پس از درمان های دیگر تلاش کرده اند و شکست خورده برای به دست آوردن نتایج مورد نظر. شما خواهد شد نیاز به مراجعه به دامپزشک خود را به عنوان این نوع از دارو می تواند عوارض جانبی داشته باشد و بنابراین باید از نزدیک تحت نظارت.

درمان فرمون

فرمون درمان شناخته شده به عنوان DAP توسعه داده شده است که تقلید کسانی که تولید شده توسط یک مادر برای نوزادان و گفته شده است که یک اثر آرام بخش بر اضطراب سگ و کاهش استرس مربوط به رفتار. مصنوعی فرومون به پمپ هوا را از طریق یک تدبیر عمل می کند که بسیار شبیه به یک پلاگین در خوشبو کننده هوا.

اسباب بازی برای منحرف کردن اذهان از یک سگ

ترک یک سگ با اسباب بازی های هیجان انگیز است یکی دیگر از روش های استفاده شده توسط صاحبان سگ به تلاش برای منحرف کردن و نگه داشتن سگ خود را سرگرم در حالی که آنها هستند. یک انتخاب بسیار محبوب است جویدن اسباب بازی است که می تواند پر شده با مواد غذایی که طول می کشد یک سگ یک مدت زمان طولانی برای رسیدن به. اگر شما سگ خود را روزانه شما نیاز به مراقب باشید که شما پایان ندارد تا بیش از تغذیه سگ خود را اگر شما با استفاده از این روش.

فشار کاری ادامه داده اند

فشار پیچد مجهز به یک سگ به درخواست ملایم و در عین حال فشار ثابت به بدن خود و ادعا می کند برای بازگرداندن آرامش و تمرکز به یک سگ. با استفاده از فشار برای از بین بردن اضطراب است یک عمل باستانی در انسان وجود دارد و در حال حاضر مقدار زیادی از صاحبان سگ است که ادعا می کنند که آن موثر بوده است با سگ خود را اگر چه وجود داشته است بدون مطالعات علمی که به اثبات آن نشده است.

سگ اضطراب جدایی آموزش

نزدیک است که سگ کارشناسان آمده برای توافق در مورد درمان اضطراب است در اطراف استفاده از رفتاری آموزشی و حتی دامپزشکان دفاع از استفاده از مواد مخدر برای اضطراب را نیز توصیه می کنیم یک برنامه آموزشی به اجرا در کنار آن است. دراز مدت (هر چه راه حل های کوتاه مدت شما امتحان کنید) وجود دارد نیاز به بی حس یک سگ به محرک است که در تنظیم کردن اضطراب خود را. شما همچنین نیاز به مقابله با رفتار مشکلات ایجاد شده توسط این اضطراب است.

انتخاب یک روش برای کمک به آرام کردن سگ خود را

انتخاب خود را از درمان برای کاهش سگ اضطراب نیاز به بستگی به شدت اضطراب و سگ رفتار مشکلات شما در حال تلاش برای مقابله با. به عنوان مثال اضطراب شدید ممکن است پاسخ به هر چیزی به غیر از داروهای تجویزی و یک دوره طولانی زدایی منظم آموزش در حالی که موارد خفیف ممکن است پاسخ خوبی به هر یک از روشهای ذکر شده است. اگر در شک دامپزشک شما است.

[ad_2]

Leave a Comment