ABC از قایقرانی در پالما د مایورکا

[ad_1]

تنظیم بادبان از پالما د مایورکا – چگونه برای به دست آوردن وجود دارد ؟

در میان دلایل دیگر یک مایورکا منشور قایق بادبانی بسیار فوق العاده محبوب به دلیل دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی از تمام نقاط اروپا. وجود دارد صدها نفر از پروازهای روزانه آمدن در طول تابستان و آن را یک hub برای ملوانان و چاشنی yachties از سراسر جهان است. علاوه بر این فرودگاه صرف 9 متر دور از پایتخت `پالما` به عنوان آن است که به سادگی شناخته شده به ساکنان.

آن مطلوب محل در دریای مدیترانه غربی مجموعه این زرق و برق دار جزیره و اطراف آن بالئاریکس در مجاورت سرزمین اصلی اسپانیا و شهرستانها بندر بارسلونا والنسیا و دنیا. اغلب ملوانان را با استفاده از پالما به عنوان یک استراحت نقطه در هنگام عبور از دریای مدیترانه. منطقه بزرگ کروز زمین برای قایق بادبانی اجاره به دلیل تنوع جزایر مختلف را تشکیل می دهند که بالئاریکس. ایبیزا, Formentera و منورکا در دسترس هستند در عرض تنها یک قایقرانی بعد. در عین حال هر یک از آنها چیزی کاملا متفاوت از نظر فرهنگ چشم انداز و جو است.

که اسکله و اطراف پالما د مایورکا وجود دارد برای یک موتور و یا قایقرانی منشور قایق بادبانی?

وجود دارد برخی از تاسیس و برخی بکر جدید اسکله به از را انتخاب کنید را برای منشور قایق بادبانی در مایورکا. قایق بادبانی بنادر در پالما خود را در حال ارائه بسیار زیادی از هر دو لوکس و منشور bareboat در حالی که منحصر به فرد اسکله از پورتو پورتال پورت آدریانو و پورتو آندراتکس کاملا مناسب برای قایق لوکس منشور در مایورکا. در پالما وجود دارد Club de Mar, La Lonja مارینا منشور واقعی باشگاه Nautico و مارینا Naviera Balear. بسیاری از روز منشور به خصوص برای موتور قایق بادبانی در اینجا در دسترس است. بسیار خوب نیز است که به تازگی دوباره `مولل ویجو` به طور مستقیم در مجاورت کلیسای جامع با شکوه. وجود دارد برخی از فوق العاده جدید رستوران راست مخالف که حتی شما را به برخی از را دور در هیئت مدیره. وجود دارد شما می توانید سپس نشستن بر روی عرشه خود را برای صرف شام لذت بردن از دلربا از نظر روشن کلیسای جامع و احساس نبض پر جنب و جوش از مرکز شهرستان. پورتو پورتال است که تنها 10 دقیقه رانندگی دور شده است و مشهور به عنوان نخست بندر لوکس قایق بادبانی منشور مایورکا. اگر شما نشستن در رستوران `Flannagans`, برای مثال, شما حتی ممکن است جدول همسایه با امثال پادشاه اسپانیا یا رافائل نادال. و پورت آدریانو (حدود 20 دقیقه رانندگی از مرکز شهر) با آن لبه برش طراحی شده توسط فیلیپ استارک است که درست ترجمه شده هاربر با استعداد هوشیار ظرافت و در عین حال غیر قابل انکار زیبایی.

چه پالما د مایورکا را ارائه کردم برای après قایقرانی?

در حال حاضر شما ممکن است می آیند در اینجا برای تعطیلات قایقرانی, اما وجود دارد راه بیشتر به انجام اگر شما فقط می دانید که در آن و زمانی که… نه یک روز می رود در پالما است که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس حزب و یا رویداد. از ژانویه تا دسامبر همیشه چیزی وجود دارد که در اینجا رفتن. اگر شما از آن با حضور در عین حال از دیدن سه پادشاه وارد بندر در اسپانیایی کریسمس روز 6 ژانویه است که چشم به صورت چاپگر. و در پایان ماه ژانویه وجود دارد این است که یک هفته تمام از جشن به نام سن سباستین. متعدد زندگی باند بازی در خیابان شما می توانید `اجرا با شیاطین ” و یا پیوستن به در برای بزرگ کباب در پایان هفته است. در تابستان شما می توانید انتخاب کنید انتخاب خود را از regattas: آن ترجمه شده جام جهانی در ماه ژوئن پرنسس del Rey در ماه جولای یا کوپا دل ری در ماه اوت است.

مرکز شهر پالما فوق العاده است به ناگهان به عنوان پیر چهارم. شما به طور کلی معماری یک ترکیب پیچیده سبک شرقی و تحمیل سبک غربی. معروف پالما کلیسای جامع معمولا به عنوان La Seu است به هیچ یک دوم در جهان است. همچنین باید قابل توجه کاستل د Bellver که برج بیش از پالما و دارای برخی باور نکردنی نمایش بیش از کل خلیج.

جدا از دیدن فراوان مناظر, نمونه برداری از تخصص های محلی مانند معروف Sobrasada سوسیس یا محبوب lomo (کمر گوشت خوک) همراه با برخی از Mallorquin شراب خالص شادی.

امکانات خرید برای سوغاتی و یا در آماده سازی خود را برای منشور قایق بادبانی در پالما د مایورکا فراوان هستند. فقط سر به فروشگاه بزرگ El Corte Ingles (آنها یک مغازه اغذیه فروشی لوکس گروه بیش از حد) و یا به مرکز خرید پورتو Pi که واقع شده است فقط در اطراف گوشه از Club de Mar. شما می توانید خرید محصولات تازه به وفور در مرکزی واقع در سانتا کاتالینا در بازار در صبح است. و در شهر و مرکز شهر وجود دارد یک آرایه بی پایان از زرق و برق دار بوتیک ها و مغازه ها را برای شما به از را انتخاب کنید.

زندگی شبانه پر زرق و برق است; شما فقط نیاز به سر به آب به سمت تفرجگاه شناخته شده به عنوان گردش Maritimo. وجود شما در پیدا کردن بهترین باشگاه ها و میله های تراس تمام مشرف به دریای مدیترانه و بسته بندی کامل با منشور قایق بادبانی بازدید کنندگان است.

آیا بهترین روز چارتر سفرهای از پالما د مایورکا?

البته پالما قلب مایورکا و در عین حال آن است که همه چیز وجود دارد… با ماشین شما می توانید بسیاری از گشت و گذار سر به دیدنی Tramuntana کوه و دیدار با برخی از فوق العاده جذاب little روستاها وجود دارد. Deia, Valdemossa یا پورتو د Soller فقط چند نام شما باید به یاد داشته باشید. وجود دارد بسیار زیبا بیش از 100 سال قدیمی قطار که می رود از پالما به Soller و از آنجا شما می توانید به همان اندازه عجیب و جالب تراموا به بندر. یک توصیه سفر بر روی آب خواهد بود رفتن در یک تور با راهنما به جزیره Cabrera که آن هم طبیعت رزرو. در راه آنها را به شما مقدار زیادی در مورد تاریخ جالب و همچنین جانوران و گیاهان از این محل است. برو شنا در غارها با آب شفاف و خیس خوردن تا خورشید مدیترانه ای. یک روز منشور قایق بادبانی, به احتمال زیاد بر روی یک قایق بادبانی موتور از پالما خواهد بود گزینه دیگری برای رفتن وجود دارد. یکی از کسانی که موتور منشور قایق بادبانی قایق های مناسب می تواند به 6 تا 8 نفر و شما می توانید یک کاپیتان به شما را به این جزیره که در آن شما می توانید لوله تنفس و یا شیرجه و تحسین دست نخورده جهان زیر آب.

[ad_2]

Leave a Comment