BBQ در مرتع پرورش احشام Burrito – صحبت از شهر

[ad_1]

یکی از بهتر burritos من سعی کردم در جنوب فلوریدا است BBQ در مرتع پرورش احشام Burrito. این burrito واقعا یکی از یک نوع است. ترکیبات مختلف از طعم باعث می شود آن را یکی از خوشمزه ترین burritos به آمار فلوریدای جنوبی در مدت زمان طولانی. من مطمئن هستم که این یکی خواهد بود مورد علاقه من برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. پس از تلاش آن را در هفته گذشته من تا به حال به نوشتن یک بررسی. مردم باید بدانند در مورد چه خوشمزه آن را واقعا است! هر کس که صحبت کردم با کسی که در تلاش است آن را می گوید همین است.

آن شروع می شود با یک عنصر اصلی, استیک مرغ و گوشت خوک و مرغ. همه از این انتخاب فوق العاده برای BBQ در مرتع پرورش احشام burrito. اگر شما در حال رفتن برای یک انتخاب سالم, شما ممکن است بخواهید برای رفتن با سینه مرغ. بسیاری از فلوریدا در حال تلاش برای حفظ شکل خود را پس از این است که قطعا یک مزیت است.

پس از آن وجود دارد انتخاب قهوه ای یا سیاه دانه. شما همچنین می توانید انتخاب برای لوبیا سیاه و حموس که فقط به عنوان باور نکردنی است. وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف که شما را ترک خواهد کرد ناراضی. جنوب فلوریدا burritos واقعا برخی از بهترین در جهان!

پس از آن شما یک گزینه از پنیر های مختلف. یکی که بهتر است با BBQ در مرتع پرورش احشام burrito است پنیر چدار. اگر این نیست درخواست تجدید نظر به شما وجود دارد انتخاب پارمسان سوئیس و بیشتر! یا از این که شما هرگز می تواند به اشتباه است.

دیگر واقعا شگفت انگیز علاوه بر این به BBQ در مرتع پرورش احشام burrito ذرت است! این گیاهی است که تنها یکی از بسیاری است که این burrito یکی از بهترین burritos من و ام تا به حال. این به صورت محلی رشد ذرت است که واقعا برخی از بهترین من تا کنون بود و هر کس صحبت کردم به شدت آن را توصیه می کند.

برخی از سبزیجات بیشتر است که واقعا تعریف BBQ در مرتع پرورش احشام burrito سبز پیاز و جنوب فلوریدا را به صورت محلی رشد گوجه فرنگی! آنها کاملا بخورید. من خیلی خدا را شکر به نزدیک به چنین محلی با کیفیت ناهار خوری.

واقعا به پرتاب تمام مواد را با هم و ماندن درست به آن نام آخرین اصلی تشکیل دهنده سس BBQ و در مرتع پرورش احشام. ترکیب منحصر به فرد از طعم است که به این burrito آن نام ساده هستند و واقعا خوشمزه است. من هنوز طعم بهتر ترکیبی از مواد تشکیل دهنده!

آن سخت است به دقت اشاره کردن چه در مورد جنوب فلوریدا ساده مواد تشکیل دهنده آن را به طوری فوق العاده با ذوق اما این غیر ممکن است به استدلال می کنند. اگر شما یک فلوریدای جنوبی نشین و یا حتی یک فلوریدای جنوبی بازدید کننده پس از آن شما خواهد بود به طور کامل دمیده دور. این یک وعده است!

[ad_2]

Leave a Comment