Bowflex برنامه رژیم غذایی جزئیات – تازه آنلاین گام به گام برنامه رژیم غذایی برای Bowflex بدن – تضمین شده

[ad_1]

شما متعجب و متحیر که چگونه برای قرار دادن بر روی حجم عضلات ریختن چربی بدن? آیا شما به دنبال ساخت که Bowflex بدن ؟ سپس شما نیاز به Bowflex برنامه رژیم غذایی جزئیات.

در اینجا این است که چگونه Bowflex رژیم غذایی کار می کند: اصول رژیم غذایی هستند که آن را ساده 60:20:20 نسبت کربوهیدرات ها, پروتئین ها و چربی ها. به عبارت دیگر کربوهیدرات بالا برنامه. Bowflex شده کامل منوهای یک برنامه طراحی شده برای حداکثر چربی از دست دادن ارزش غذایی و اثربخشی. Bowflex برنامه رژیم غذایی اجازه می دهد تا برای 5 وعده در روز. صبحانه و نهار و شام (ساختمان). همچنین 2 تنقلات. اواسط بعد از ظهر و یک میان وعده آخر شب. دو هفته اول شما مصرف خواهد شد 1500 کالری, مردان و 1200 کالری برای زنان است. صبحانه, ناهار و شام کالری هرگز تغییر. شما انتخاب کنید و را انتخاب منوها و البته شما حتی می توانید دستور العمل های خود را. نکته این است که یک کاهش وزن سالم. به یاد داشته باشید از آنجا که شما رژیم غذایی– مقدار زیادی آب بنوشید. . این یک استراتژی بسیار مهم به دنبال

Bowflex برنامه رژیم غذایی جزئیات برای 6 هفته به شرح زیر است.

شروع هفته 1 روز دوشنبه و در ادامه از طریق پنج شنبه. هفته 2 هفته تکرار

— هفته 1 & 2:

مردان 1500 کالری در هر روز.

زنان 1200 کالری در هر روز.

— هفته 3 و 4:

مردان 1400 کالری در هر روز.

زنان 1100 کالری در هر روز.

— هفته های 5 و 6:

مردان 1300 کالری در هر روز.

زنان از 1000 کالری در روز

همه چیز در Bowflex برنامه رژیم غذایی ساده ساخته شده است به طوری که حتی بیشتر غیر آشپزخانه مرد یا زن می تواند موفق شود. در واقع بسیار کمی در پخت و پز مورد نیاز است. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده منو, را انتخاب کنید مواد غذایی خود را و فقط به دنبال دستورالعمل. آن است که واقعا ساده است! چالش در Bowflex برنامه رژیم غذایی است که در دانستن است که غذاهایی را انتخاب کنید.

این مهم است که شما به عنوان خوانده شده اطلاعات مربوط به تغذیه و سوپر مارکت مدیر خود را دوست. سوال بپرسید اگر شما مطمئن نیستید. اگر شما بیش از سن 40 فراموش نکنید که عینک خواندن خود را اگر شما از آنها استفاده کنید. این نوع در این برچسب بسیار بسیار بسیار کوچک است.

آنچه شما غذا خوردن است که فقط یک قسمت از Bowflex برنامه رژیم غذایی. آن را یکی از کسانی که رژیم های غذایی که در آن شما احساس می کنید گرسنه است و یا بد. شما نیاز به توجه به آنچه شما نیاز دارید به منظور برای این برنامه به موفقیت برای شما

[ad_2]

Leave a Comment