Cadot: با شکوه و در عین حال بی تکلف فرانسوی ناهار خوری در شمال دالاس

[ad_1]

هر یک بار در در حالی که اگر شما بسیار خوش شانس هستند و در واقع یک عاشق از غذا شما را (و یا دنبال کردن!) یک آشپز به عنوان استعداد به عنوان Jean-Marie Cadot های جذاب و بسیار با استعداد حامی از eponymous Cadot رستوران در 18111 پرستون جاده در شمال دالاس واقع در یک فضای دوست داشتنی در گوشه شمال غربی پرستون و Frankford.

Cadotبه نظر من بدون سوال در حال حاضر یکی از نیم دوجین بهترین رستوران های فرانسوی در شمال تگزاس محل سازگار برتری اجرا توسط یک مرد است که صرف سه دهه تکمیل هنر خود. آن است نیز جای هیچ تظاهر و حماقت. شما را پیدا خواهد کرد سفید برفی از منسوجات خود را در جدول گل بی عیب تنظیم تزئین شده در راه است که شما حمل و نقل به شانزه الیزه در بهار اما هیچ ایراد گیری یا موضع گیری و یا تظاهر. و قیمت قابل ملاحظه ای پایین گمان می کنم در بخشی به دلیل سربار است که به عنوان بزرگ به عنوان آن خواهد بود در مرکز شهر دالاس.

ژان-ماری Cadot چیزی که واقعی است پاریس, مادری است که فرزند از یک خانواده در کسب و کار مهمان نوازی پس از 1700s. ژان-ماری شروع به آموزش خود را به عنوان یک نانوا در سن هشت سالگی در پدر boulangerie. او بعد از apprenticed در معروف Lasserre در پاریس (سه ستاره در راهنمای میچلین). او آموزش دیده نیز در Ferrandi و Grands مولینس de Parisمعروف شیرینی و پخت مدرسه قبل از آمدن به دالاس در سال 1982.

دالاس شام که می دانید راه خود را در اطراف را به یاد بیاورید که او سرآشپز اجرایی در Lavendouبه خوبی تاسیس رستوران فرانسوی که توسط پاسکال Cayet حدود یک مایل در شمال Cadotهمچنین در پرستون جاده ها است. با سی سال تجربه زیر کمربند خود Jean-Marie خود را باز کرد اسم سرمایه گذاری چهار یا پنج سال پیش. دوستان در لس آنجلس توصیه می شود که من بازدید Cadot بیش از یک بار در سفر بعدی به دالاس و من آنها را در آن مشاوره ناهار خوری وجود دارد سه بار در اخیر اقامت در تگزاس که من نگه داشته وجود دارد چند هفته.

من رفتم برای ناهار با یک دوست در اواسط هفته, ورود حدود ظهر. حدود نیمی از جداول در مقابل ناهار خوری اتاق شد و در حال حاضر اشغال شده (Jean-Marie است هنرمندانه شکسته عظیم فضایی در رستوران خود را به سه یا چهار اتاق است که هر کدام بیانگر یک حس صمیمیت و گاه به گاه ظرافت فرانسوی. من که overlarge اتاق ناهار خوری از بین بردن من غذا وجود دارد که فقط بیش از حد سر و صدا و حرکت بیش از حد در اطراف من. Cadot فقط به اندازه مناسب.).

برای شروع من یک اردک terrine با پسته و قارچ, مرتب کردن بر اساس pate de campagne که سبک تر از سنتی کبد غاز سر بسیار محبوب در فرانسه. ژان-ماری آن را می سازد خود را از 1500 فوت مربع ، آن بود که ظریف و خوشمزه در خدمت با خردل و cornichonsکسانی کوچک, فرانسوی, ترشی که هیچ کشوری سر خدمت باید بدون.

یک دوست, در, Highland Park پیشنهاد کرده بود به من که من یکی از ژان ماری ویژه خود سالاد به عنوان غذای اصلی سه میگو خدمت با سالاد مخلوط شده با لوبیا سبز و سیب زمینی کوچک و لقمه مرکبات در سرکه بریزید اما من وسوسه تمایل آن روز برای چیزی که Cadot justifiably معروف — مرغ کوکوی خدمت با قارچ velouté و باغ سبزیجات. این نگاه ساده و با طراوت اما از آن آسان است برای طبخ آنها و آن طول می کشد استادانه نور دست به تولید آنها کاملا. آنها آمدند به من جدول لوله کشی با سس نور, دوست داشتنی, لقمه سینه مرغ پیچیده به صورت چسبیده در کوکوی من را پیدا کرده اند آنها انجام شود بهتر است در هر نقطه.

شریک زندگی من آن روز درست francophile که fawns بیش از Cadot و وجود دارد می رود یک بار در هفته و به دستور اقیانوس آرام اهمیت لا nicoiseکه با گوجه فرنگی تازه یک شراب سفید با سس ریحان و زیتون و یک قسمت از پوره سیب زمینی در سمت. او تلفظ آن بسیار عالی است.

این نوع زیبایی اجرا, ساده, فرانسوی, مواد غذایی که بیش از حد بسیاری از سرآشپزها در امریکا حتی اگر آنها آموزش دیده اند در فرانسه اجتناب در حمایت از عجیب, غذاهای عجیب و غریب است که شما به ندرت پیدا کردن در پاریس. غذا و جذاب محیط روزه خود به مکالمه فوق العاده و ما نیز تا به حال یک بحث پر جنب و جوش با ژان-ماری خود را که اغلب به دیدار با مهمانان خود را به مطمئن شوید که آنها خوشحال هستند. این است که کار خود را به طور جدی. و در حال حاضر آن است که نام خود را در درب!

برای دسر ما هر دو را انتخاب خانه ساخته شده brûlée کرم با چند تمشک در بالا زیبا و غنی کاستارد وانیلی محصور در یک زره از شکر کاراملی. من به پایان رسید من غذا را با عالی اسپرسو که من خواسته بود در خدمت با یک زن و شوهر از برش پوست لیمو. کاملا انجام می شود. ناهار من بود یک cappucino.

این یک رستوران است که یک گنج برای کسانی که زندگی در شمال دالاس. برای کسانی که در مرکز شهر زندگی می کنند, شما را پیدا خواهد کرد که درایو است که ارزش آن را به شما لذت همچنین شما می خواهد پیدا کردن پارکینگ فراوان درست در مقابل رستوران یک perk که بیش تر برای هزینه بنزین استفاده می کنید برای رسیدن به آنجا از مرکز شهر. هیچ نوکر هزینه در Cadot! آن را فقط مانند دیدن بسیار ظریف شمال دالاس اقامت در داخل و خارج. من از شما می خواهم برای رفتن وجود دارد به زودی.

Cadot دارای آموزنده ترین (و کاملا لذت بخش استفاده کنید) وب سایت که در آن شما می توانید تحقیق منوها قبل از سفر خود را. شما را پیدا خواهد کرد Cadot رستوران در 18111 پرستون Rd, Suite 120 در شمال غربی ربع از تقاطع پرستون و Frankford, Dallas, TX 75252.

آن است که همیشه عاقلانه به رزرو: (972) 267-5700

[ad_2]

Leave a Comment