Gaslight باشگاه – شیکاگو: یک رجعت از Roaring 20s زندگی در

[ad_1]

به اشتباه با Gaslight در رکین این Gaslight باشگاه واقع در o’hare هیلتون آخرین اصلی 20s-عصر speakeasies که الهام گرفته از پیر Playboy باشگاه است. این waitstaff شامل دوست داشتنی و جذاب می-تواند دختران در لباس بلند منگوله های بلند. The Gaslight باشگاه را فراتر از حتی که جذب بیشتر از یک گذرا کسب و کار مشتریان با چند به طور منظم که از شهر یا حومه. Gaslight باز بود به کلید-برگزاری اعضا تا سال 2001 و در حال حاضر در دسترس به هر کسی که مایل کوکتل, استیک یا شام غذاهای دریایی و زنده پیانو سرگرمی در یک شخص رجعت تنظیم.

این o’hare هیلتون واقع در سراسر از ترمینال سه و در محدوده o’hare International Airport. بازدید کنندگان یا پرواز را خط آبی “L” و یا پارک در کوتاه مدت بسیاری است. The Gaslight باشگاه است واقع در شمال غربی انتهای راهرو سمت راست میز جلو. صربی صاحب Ranko (ری) Dabizljevic اجاره فضا از هیلتون و تبلیغ حجاب به عنوان “کسب و کار لباس” نادر بودن این روز است.

در سمت چپ قاب Gaslight نشانه امیدوار کننده “ظریف ناهار خوری و سرگرمی” شما پیدا کردن maitre d ایستاده زیر یک مجسمه از یک زن که به نظر می رسد او در مورد به فرو رفتن به آب-شاید کیف پول خود را به جای… اگر شما ناهارخوری میزبان شما را به جدول خود را پایین باریک سنگ فرش راهرو با ویکتوریا تصاویر پس زمینه و نورانی توسط تیفانی لامپ. یک اتاق کوچک به حق خود را ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از پایین پرتاب چهار نفره جداول در سراسر از یک سری از قد بلند, چرم,-وبهلسترد چوبی غرفه. کوچکتر two-seater جداول زیر دروغ faux کتابخانه در کنار دیوار شرقی.

فراتر از منطقه ناهار خوری است که در قلب و روح از محل Longhorn اتاق: یک مربع دو طبقه و فضایی است که فقط به اندازه کافی بزرگ به جای عظیم لوستر کریستال آورده بیش از یک قلعه در اروپا است. چند اندک پایین پرتاب شده در جداول چوبی پر کردن این فضا بر نگاه با بزرگ ornately قاب Rubenesque مرد و یک عکس از جیمی Durante خندان گسترده و احاطه اصلی Gaslight باشگاه دختران. شبانه مراکز تفریحی در اطراف پیانو در بر داشت نیمه پایین دیوار غربی. در حالی که موسیقی جاز دیکسیلند شد ویژه هنگامی که شما در پیدا کردن معمولی نوار پیانو آهنگ های پوشش به جای مانند آنچه که شما می شنوید در سر سرخ, پیانو, نوار, Zebra Lounge یا داونپورت ، شاید غول پیکر لوستر سقفی, اما, پیانو, به نظر می رسد کمی کوچک به خصوص با شل های انباشته شده در پشته از کتاب های موسیقی انباشته بر آن است. یک پورتال تحت بزرگ “Longhorn اتاق” ثبت حلق آویز در دیوار شرقی منجر به آشپزخانه فراتر از آن است که یک راهرو برای سرور هایی که flanked توسط دو بالا جداول.

نوار است که در بر داشت در انتهای شمالی اتاق با چشمگیر چوبی پشت نوار قاب ستون ها با شکوه. امضای کوکتل لیمو رها کردن. به جای عکس شما تا به حال ممکن است در یک محل مانند در حال حاضر از بین رفته اسپایک در موش نوار, این یکی می آید در مارتینی, فرم ساخته شده با Limoncello و یک قطعه لیمو. نسبتا عابر پیاده لیست آبجو (بدون کرافت brews, با تشکر از شما) خود را در مقابل با جریمه دسر انتخاب پورت cognacs تک مالت ویسکی و چند دیگر لذیذ ارواح. هر چند یک بار در خدمت لیوان سرامیکی تمام نوشیدنی ها در حال حاضر در خدمت خود عرفی ظروف.

منو بشود قطعا برای کسانی که در یک حساب هزینه. امضای استیک و لغو احکام صادره ی اجرا $34-49 بالا پایان است که Gaslight استیک (نخست استخوان-در دنده ریز ریز کردن) و گشت و گذار & چمن می رود برای $60+ (فیله مینیون و دم خرچنگ)-که همه آنها در خدمت à la carte (انتظار 6 دلار برای یک سیب زمینی پخته). برای کسانی که مایل یک گام پایین در قیمت مرغ فلورانس و وینر کتلت گوشت گوساله هستند توصیه می شود. برای دسر موس لیمو بازدید این نقطه بسیار خوبی هر چند موس شکلات و الی را پنیر به احتمال زیاد بیشتر محبوب است.

البته شام و نوشیدنی خدمت دوستانه, باریک, انزال, عمدتا اروپا, Gaslight دختران با پوشیدن پایین برش تاپ زواید پوشش backsides جوراب توری یا جوراب و کفش پاشنه بلند-شبیه به یک پلیبوی اسم حیوان دست اموز لباس منهای دم (بعد از همه این بود که این ساز و برگ که الهام گرفته از لباس اسم حیوان دست اموز). آب و نان (خدمت در هیئت مدیره برش) در حال توزیع با ظرافت لباس busboys.

اولین Gaslight باشگاه باز در 27 اکتبر سال 1953 در شیکاگو Gold Coast, محله توسط برتون براون-یک سرهنگ ساندرز نگاه به طور یکسان که صمیمانه احساس او یک شیر کوه در زندگی سابق. اصلی Gaslight باشگاه بود و در چنین تقاضای بالایی که آن را تا به حال به حرکت به یک فضای بزرگتر در 13 E. هارون (در حال حاضر افزایش بالا) که همچنین برجسته نوار از بدنام Everleigh باشگاه. دوم شیکاگو محل اضافه شد در پالمر خانه (بسته در سال 1988).

در سال 1956 نیویورک باشگاه باز در یک شکوه عمارت قدیمی و برجسته الیزابت تیلور به عنوان یک Gaslight دختر بچه در حالی که فیلمبرداری صحنه های وجود دارد برای باترفیلد 8 که او برنده شد و جایزه اسکار. واشنگتن DC باشگاه افتتاح شد و در سال 1959 و پس از آن پاریس در سال 1961. Gaslight باشگاه o’hare در سال 1973 افتتاح شد. پس از برتون براون در گذشته عضو هیئت مدیره رابرت Fredricks زد باشگاه در سال 1984 هنگامی که زمان Gaslight عضو باشگاه Jim Roberts, Jr در زمان حاکم است. در آن ارتفاع Gaslight باشگاه افتخار بیش از 26,000 اعضای هر کدام با یک طلا اندود کلید. اما اواخر 80s و 90s در اوایل علاقه تنها اعضای باشگاه به طور قابل توجهی کاهش یافته است و هر دو Gaslight و Playboy باشگاه بسته شد با افزایش فرکانس. تا زمانی که جدید Playboy Club باز اخیرا در لاس وگاس Gaslight باشگاه o’hare تنها یکی از نوع خود برای زنده ماندن.

امروز Gaslight باشگاه در نظر گرفته شده است یک چیز عجیب و غریب, گرامی با کسانی که چند که در مورد آن می دانیم و لذت می برد در layovers. در حالی که هر دو محل و/یا هزینه entrées می ترساند بسیاری Chicagoans و حومه پیدا کرده اند که Gaslight باشگاه یک-از-نوع اصلی و قطعا ارزش یک دیدار است. فقط به o’hare یک ساعت قبل از اینکه شما نیاز به وجود داشته باشد مقاومت در برابر اصرار به گوه خود را به کوچک معمولی نوار در نزدیکی دروازه خود را و یک نوشیدنی در Gaslight باشگاه ، فقط مطمئن شوید که شما اجازه ندهید که Gaslight دختران شما را از دست شما پرواز… برای اطلاعات بیشتر را بررسی کنید Gaslight وب سایت باشگاه. سرمایه!

[ad_2]

Leave a Comment