ITP بیماری های خون – رادیکال های آزاد و التهاب و ویتامین های خود را (قسمت سوم)

[ad_1]

شما در حال اتلاف وقت خود را اگر شما در حال مصرف معمولی ویتامین های خود را برای کمک به ITP اختلال خونی. بشنوید از من! اگر شما رنج می برند از ITP خون بیماری شما رنج می برند از نوعی از یک بیماری خود ایمنی. بیماری های ایمنی خودرو هستند باعث التهاب مزمن در بدن است. وجود دارد بسیاری از انواع بیماری های ایمنی خودرو مانند لوپوس, ms, سرطان, دیابت, پورپورای ترومبوتیک ایدیوپاتیک ،

آن را در حال حاضر از نظر علمی ثابت شده توسط برخی از مشهور ترین جهان, رادیکال های آزاد و دانشمندان که سنتی و ویتامین ها است که شما در حال گرفتن به شما کمک می کند در واقع علت عمده آسیب رادیکال های آزاد و باعث التهاب. و همانطور که در بالا التهاب می تواند خود را از بیماری های ایمنی خودکار مانند ITP اختلال خونی. آن را سخت به تصور کنید که مکمل شما را به محافظت از سلامت خود باعث التهاب و در واقع سلامت خود را. به جای آنها باعث آسیب رادیکال های آزاد و متعاقب آن التهاب است. بسیاری از افراد مربوط التهاب ایجاد منابع به ویروس ها و باکتری های خانگی و صنعتی مواد شیمیایی و استرس و غیره.

اما چگونه می تواند به ویتامین و مکمل های معدنی که این اثر را زمانی که آنها شده اند اعتقاد بر این بود بخشی از راه حل خود را به ITP خون اختلال است ؟ لود شده با آنتی اکسیدان و مواد معدنی ضروری این مواد قرار است مبارزه با رادیکال های آزاد که آسیب سلول های ما در سطح مولکولی و شروع روند بیماری از رفتن به دنده کامل. اما در حال حاضر آنچه که برخی از جامعه پزشکی است مشکوک به درست مورد معمولی مکمل های ویتامین برای سال ثابت شده است که در آزمایشگاه های علمی برخی از دانشگاه های معتبر توسط برخی از جهان معتبرترین رادیکال های آزاد و دانشمندان است که بسیاری از ویتامین ها در بازار امروز که تست شده در برابر یک اختراع جدید در انتظار تحویل سیستم به نام “Oligofructose مجموعه” رنگ پریده در مقایسه فراهمی زیستی.

علاوه بر این با ارزش دیگر تحقیقات انجام شده توسط Gary Buettner دکترا از دانشگاه آیووا, دیگر, دانشمند, دکتر Kamorav از دانشگاه گروه پژوهشی در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن D. C انجام بسیاری از آزمایشات بر روی طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی تحویل سیستم با استفاده از Electron Paramagnetic Resonance در آزمایشگاه خود را. پس از آزمایش های گسترده او قادر به بررسی کاهش رادیکال های آزاد در این تازگی اختراع پیچیده در مقابل اشکال دیگر از مواد معدنی است. من نقل قول ” ما شروع به دیدن که Oligofructose پیچیده واکنش نشان داد و با radials متفاوت از مواد معدنی خود را دارند. Oligofructose پیچیده بود و بسیار با ثبات تر از مواد معدنی خود را”.

با این کشف جدید سنتی ویتامین شرکت ها و به طور کلی مصرف کننده را مجبور به توجه کنند.

این یک بارقه امید برای مصرف کننده که خواسته سلامتی بهتر است. وقتی که می آید به مکمل های, به نظر من شما باید دو گزینه. یا کل مکمل های غذایی که خوب هستند اما به دلیل واقعی کپسول حاوی غذاهای کل حجم نیاز به حفاظت اضافی بزرگ است, خسته کننده و بسیار گران قیمت در بهترین.

دیگر مقرون به صرفه تر و ساده تر از گزینه های ارائه شده توسط یک کمی شناخته شده شرکت به نام Melaleuca که به تازگی اختراع ثبت اختراع در انتظار, بسیار موثر و مکمل های غذایی تحویل سیستم به نام “Oligofructose پیچیده”.

این فرآیند جدید به نام “Oligofructose پیچیده” در واقع حاوی مواد معدنی موجود در یک فرم که شبیه مادر طبیعت راه است که ویتامین ها و مواد معدنی به طور طبیعی موجود در میوه ها و سبزیجات و دیگر مواد غذایی برای کمک به تامین انرژی مناسب تغذیه متعادل و حس سرزندگی. این مواد معدنی هستند complexed با اسیدهای آمینه و oligofructose فیبر قبل از اینکه آنها را مخلوط با سایر مواد مغذی است. چه می کند این است که سپر معدنی توسط ارگانیک اتصال آن خلع سلاح و مواد معدنی طبیعی توانایی تولید رادیکال های آزاد است. اخیر تحقیقات علمی تایید کرده است که این تازه کشف پیچیده ارائه می شود بیش از 75 درصد از رادیکال های آزاد و کاهش در مقایسه با سولفات و اکسید اشکال مس که معمولا استفاده می شود. در تجاری ویتامین برای مثال ثابت شده است که سولفات و اکسید به هیچ رادیکال های آزاد حفاظت gluconates ارائه تنها حدود 20 % حفاظت و chelates (که تا به حال در نظر گرفته شد موثر ترین) ارائه شده تنها 40 درصد حمایت رای در برابر رادیکال های آزاد. این “Oligofructose پیچیده” است که تنها در دسترس از این شرکت است و نه در دسترس در بازار.

در نهایت به عنوان داده های علمی منتشر شده است, این ویتامین سیستم تحویل تبدیل خواهد شد و بیشتر شناخته شده و به احتمال زیاد یک کلمه خانواده. اما در حال حاضر آن را در مورد بهترین نگه داشته و سلامت راز در اطراف. از آن خواهد شد در نهایت تاثیر عمیقی بر صنعت مکمل علامت گذاری کلمات من.

اگر شما ITP خون اختلال هستند و مصرف مکمل های خود را بازسازی و بهداشت آن زمان به ارزیابی مجدد وضعیت خود را. شما باید به خصوص آگاهی از سلامت واقعی انشعابات خود را روزانه مکمل.

اگر شما در حال گرفتن نیست یا کل مکمل های غذایی و یا کسانی که با “Oligofructose پیچیده” تحویل سیستم شما فقط پول خود را هدر رفتن. اما نه تنها که شما به خوبی می تواند خود را به ITP خون اختلال بدتر با ایجاد التهاب بیشتر را برای شما برای غلبه بر. مکمل رژیم غذایی خود بسیار مهم است به مدیریت ITP خون اختلال بنابراین مطمئن شوید که به استفاده از مکمل های سمت راست به درمان آسیب نمی رساند!

[ad_2]

Leave a Comment