Los Montesinos, آلیکانته, اسپانیا

[ad_1]

Los Montesinos جذاب شهر اسپانیایی بسته بندی شده با شخصیت & سنت است. Los Montesinos یکی از وگا بجا روستاهای جنوب کوستا بلانکا اسپانیا است. آن است که واقع در استان آلیکانته در Comunidad de Valencia

یک درایو کوتاه دور از تربیخا که در آن شما می توانید بسیاری از کافه ها و رستوران ها و شب زنده داری وزوز آن است که به راحتی قابل دسترسی از AP7 بزرگراه یا اصلی دو carriageway CV-905. آن را حدود 20 دقیقه رانندگی از فرودگاه مورسیا و 35 دقیقه رانندگی از فرودگاه آلیکانته که باعث می شود این قسمت را بسیار محبوب در کوستا بلانکا. ‘آبی پرچم’ سواحل گواردامار دل سگورا تنها یک درایو 10 دقیقه.

Los Montesinos است و آرام آرام احساس می کنم در مورد. آن نشسته بر روی لبه های زیبا دریاچه نمک است که ایجاد یک محیط زیست است که باعث می شود آن را یکی از سالم ترین مکان در جهان برای زندگی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی. آن است که احاطه شده توسط پرتقال و لیمو باغ و بهار شما می توانید بوی زرق و برق دار بوی پرتقال و لیمو شکوفه و متوجه بسیاری از درختان بادام با انگشت کوچک-شکوفه های یاس بنفش.

Los Montesinos نامگذاری شد پس از خانواده اصیل است که اداره شهر و زمین های اطراف این روستا در زمان گذشته. بیشتر به عقب در تاریخ این روم ریشه از جمله جاده اصلی در جهت Jacarilla, Bigastro & اریهوئلا. شناخته شده به عنوان از طریق آگوستا آن را مهم ترین جاده ها در اسپانیا در طول روم شغل.

روستای اصلی اقتصاد است و عمدتا به کشاورزی شده است اما در دوران اخیر این منطقه صنعتی رشد کرده است با بسیاری از اسپانیایی و انگلیسی کسب و کار ارائه انواع خدمات و صنایع.

وجود دارد دو مدرسه در Los Montesinos اصلی مدرسه است Virgen del Pilar و متوسطه است Los Montesinos les آنتونیو Sequeras. هر دو بسیار معتبر, در پی پس از در مدارس.

Los Montesinos یک محل عالی برای بازنشستگی به عنوان آب و هوا در این منطقه است که عمدتا خشک و آفتابی در تمام طول سال با تابستان گرم و زمستان های معتدل است که برای افراد مبتلا به ورم مفاصل و رماتیسم و آسم.

با وجود این رشد شهر حفظ کرده است آن را نمونه ای اسپانیایی احساس و بسیار دوستانه جامعه اسپانیایی و انگلیسی. ضروری است تمام امکانات و امکانات رفاهی در فاصله پیاده روی آسان از مواد غذایی تازه و مغازه ها و سوپر مارکت ها 30+ میله, رستوران ها & tapas میله مدارس یک آکادمی موسیقی, پزشکی, مرکز, شهرداری مرکز ورزشی, پارک, و یک میزبان از دیگر مغازه ها و امکانات.

آن را به در یک محل مناسب که در آن شما می توانید در مورد ماشین و قدم زدن به همه چیز شما نیاز دارید.

شهر های متعدد تعطیلات در طول سال به عنوان انجام تمام محلی شهرهای

اگر چه در اینجا اصلی فیستا است در ماه اکتبر و طول می کشد یک کل (گیج کننده) در هفته است.

هملت از لا Marquesa یافت می شود فقط در خارج از شهر و هر سپتامبر وجود دارد یک حزب به افتخار باکره روزاریو.

فیستا است که به روی همه باز آغاز و در ساعت 11 صبح و در شب. این خیلی خوب است که قادر به صرف روز در اسپانیایی واقعی محیط زیست است. معمولا وجود دارد چند مردم وجود دارد برای بخشی از روز است اما بیشتر خانواده های اسپانیایی خود را با بهره گیری پیک نیک سبک ناهار. نیز وجود دارد که واقعا خوشمزه paella رایگان به تمام و کاملا خوشمزه است. برخی از مردم محلی پوشیدن لباس ملی نیز اسب سواران trotting به خود اسب های زیبا در اطراف زمین در آمادگی برای صفوف جایی که آنها به دنبال مجسمه باکره از طریق زمینه پشت عکس بسیار قدیمی کلیسا لا Marquesa.

وجود دارد یک نوار و یک کباب پز با این حال بسیاری از مردم را به خود سرد جعبه با خود مواد غذایی و نوشیدنی, گرفتن یک صندلی در یکی از جداول و حل و فصل خود را برای بقیه روز را در حالی که گوش دادن به دی جی بازی انتخاب موسیقی در طول بعد از ظهر و زنده گروه در شب. آن است که سرگرم کننده برای رقص با مردم محلی و سعی کنید به صحبت کردن با آنها در ما فقیر اسپانیایی.

شما را پیدا خواهد کرد که خود را اسپانیایی می شود بسیار بهتر است پس از 1st چند لیوان rioja و افسانه زمانی که شما در 2 بطری!!

به انجمن خوش آمدید ‘واقعی’ اسپانیا!!

[ad_2]

Leave a Comment