Monae موسیقی لحظه ای – تشریحی شعر – Wale: عشق و نفرت چیزی

[ad_1]

آن است که من و یا Wale واقعا تابیده بسیاری از هنرمند رپ با نگه داشتن واقعی تغزلی محتوا و با معنی در تمام موسیقی خود را? برای من Wale سزاوار 5 ستاره و می پیوندد صفوف OutKast مشترک Nas Lupe Fiasco, Jay Z و بسیاری از بیشتر برای نگه داشتن خود را تغزلی جریان حرکت فکری و فعلی با داغترین امروز beats بر روی تمامی آهنگ های خود را. دنبال من که من تشریح ترانه به آخرین نسخه از خود را بسیار پیش بینی 3rd album “استعداد” است که در حال حاضر صعود تا نمودار با آمار “بد” شامل Tiara Thomas.

Refreshingly به اندازه کافی این است که یکی دیگر از آهنگ رپ در مورد پول sex و یا ماشین در پررنگ و آشکار مد است که ما تبدیل به عادت بیش از حد شنوایی در رادیو. Wale قطره شعر در مورد گذشته و حال و آینده در راه است که باعث می شود شما فکر می کنم در مورد هر کلمه مخفف و معنی آن است.

در 1st آیه Wale صحبت می کند “تحصیل در UDC“که مخفف دانشگاه District of Columbia; یک کالج در واشنگتن, DC. من پیدا نکردم هر رکورد از Wale حضور در مدرسه اما من مطمئن هستم که او می داند که برخی از مرد که حضور و یا رفت و در آنجا در گذشته است. حدس می زنم Wale درست بود زمانی که او گفت:”شما gon’ نیاز به بیش از ویکیپدیا برای رسیدن به من“علت با توجه به ویکیپدیا Wale با حضور در دانشگاه رابرت موریس و دانشگاه ایالتی ویرجینیا در فوتبال بورسیه پس از انتقال به بویی دانشگاه دولتی.

بعدی Wale قطره بیشتر کلمات اختصاری در مورد گذشته خود را. “PG به Mo County شرط همه آنها می دانند ’bout me“صحبت در مورد شهرستان که Wale رشد در اطراف; Prince George & Montgomery شهرستان در سی

در Wale خط “داشتن شام با Leonsis رویای من به خود“قطره به اشاره است که او از طرفداران وفادار به زادگاه خود تیم بسکتبال واشنگتن ویزاردز خود من تد Leonsis و همچنین نکات در جاه طلبی خود را به شعبه به دنیای کسب و کار حق رای دادن مالکیت برخی از روز. به نظر می رسد مانند Wale ممکن است روی پاشنه های خود را Jay Z.

همه آشکار کالبد شکافی کنار قلب آهنگ ها صحبت می کند از Wale ناامیدی در “Love you Hate you” نگرش است که همراه با موفقیت و شهرت. خطوط مانند “Ain’t no عشق در قلب شهر است و آنچه آنها به من بگویید“و “گوش دادن زمانی که شما دریافت کلید آن را به ندرت شما نمی توانید گوشت گاو“صحبت در مورد این واقعیت است که با شهرت همراه دوستان و دشمنان. یک دقیقه هر کس خوشحال است که شما در بالا و سپس دقیقه بعد آنها در حال تلاش برای شما را پایین بکشد. عمیق ترین آیه در ضربه زدن به من است “من از دست رفته بسیاری از دوستان است و هیچ یک از آنها مرده است. زمانی که من در راه من به همین دلیل شما نمی دیدن پله ها“صحبت می کند که از حسادت از مردم در گذشته است و ممکن است که “کمک به یک brotha از” نگرش حالا که Wale معروف است. سپس خط “چگونه می تواند شما را سرزنش ما حسادت? ما همان چیزی که برای یک زندگی“صحبت از اين حسادت او می پردازد از خواننده های رپ در صنعت امروز است که می خواهید به گوشت گاو یا جلو Wale پایین فقط به طوری که آنها می آیند تا.

من باید اعتراف که من دنبال Wale را مخلوط نوار دوران اما به نظر می رسد که او شده است سازگار با تغزلی محتوا از یک روز. من صادقانه فکر می کردم او را کشیده به “برچسب رکورد پول-ساخت فرمول” مانند بسیاری از هنرمند انجام زمانی که آنها پیوستن به یک رکورد بزرگ, برچسب, اما, Wale, گیر است اسلحه خود را در داشتن کنترل خلاق بیش از آنچه که او می نویسد و آنچه منتشر شد. این عزم آورده Wale به ریک راس’ Maybach Music Group در سال 2011 و از او بوده است رها بازدید هر زمان.

از آلبوم از قلب همواره آمار گیران اما این صنعت دارای یک فرمول بیش از حد مواد مخدر sex و پول است که حرکت CD را خاموش قفسه, اما آنها تغزلی محتوا باعث می شود بسیاری از این نوع بازدید پس زمینه محو سرعت و به آسانی. این خنده دار چگونه بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت. به عنوان Hip Hop & Rap تولد و دفن جدید هنرمند روزمره خود را خوب دیدن Wale نگه داشتن قلب و روح خود را سالم و دست نخورده در حالی که راه رفتن را از طریق mire, ماک & رس از این رپ بازی که چاله محبوبیت و رکورد فروش در برابر مطالب تغزلی و روشنگری است. زمانی که Wale می گوید “من tryna دوباره تعریف فرهنگ نوسازی روح“من آن را دریافت کنید. Wale ساخت موسیقی است که در اینجا به ماندن بگیرید.

من کلاه را به شما Wale! نگه دارید تا سر خود را از آلبوم و خدا را در کنار خود. خود را خط “خداوند پدر اگر من تصمیم به دنبال آنها قلب من خواهد اشک از رویاهای من اجازه دهید من می دانم که شما در اینجا!“شنیده است با صدای بلند و روشن است. صلح و نعمت به شما Wale.

این شده است یک Monae موسیقی لحظه. تا وقتی که دفعه بعد! سلام!

[ad_2]

Leave a Comment