NAACP حمایت از جنگ ویتنام – 1963-1969

[ad_1]

ویلکینز با صدور نامه به محلی NAACP واحد هشدار داده است که “سازمان یافته واحدهای NAACP هیچ قدرت” برای شرکت در مجمع کمتر از مردم برای واشنگتن دی سی در ماه اوت سال 1965 که در آن دستور کار اصلی مورد یک تظاهرات برای مخالفت با سیاست ایالات متحده در ویتنام است. ویلکینز بیشتر اشاره کرد که NAACP رهبران باید “متوجه است که آن را دشوار است برای جدا کردن آنها از سازمان [and] که NAACP است تصویب هر گونه قطعنامه ای در مخالفت با سیاست ایالات متحده در ویتنام و نه آن را همیشه به نام برای توفنده کاخ سفید و یا مصرف بیش از کاپیتول.” محلی NAACP مقامات خواسته شد برای شرکت در ضد جنگ تظاهرات برای جلوگیری از پتانسیل تضاد منافع بین خود نظرات شخصی در برابر جنگ و نقش خود را به عنوان افسران NAACP.

ویلکینز ستایش جانسون خود را برای دست زدن به مسائل بین المللی مهمترین ویتنام است. در ماه مارس سال 1966 به مناسبت سالانه خانه آزادی جایزه شام ویلکینز ارائه شده رئیس جمهور جانسون با یک مجسمه برنزی مجسمه Johnson, حکاکی به شرح زیر است:

لیندون جانسون

آزادی در خانه هرگز بیشتر به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و نه پرخاشگری در خارج از کشور عاقلانه تر مقاومت از خود را تحت رهبری ملت

خانه آزادی–1966

ویلکینز به خوبی آگاه بود از پشتیبانی که او لذت می برد از رئیس جمهور جانسون و همچنین به عنوان سطح نفوذ او در اختیار داشت در موضوع حقوق مدنی طرح. با توجه به Wilkins, جانسون بود و در گوشی با او به طور مداوم در تماس با “قبل از هر یک از [Johnson’s] عمده سخنرانی در حقوق مدنی و حقوق مدنی بحران است.” (ماتیوز 299) مشرب طبیعت دوستی خود را ظاهر در یکی از بسیاری از مکالمات تلفن هنگامی که جانسون در اواسط جمله بحث از موضوع خواسته ویلکینز “من همیشه با شما تماس. چرا شما با من تماس بیشتر؟” (ماتیوز 299) پس از آن ویلکینز تا به حال هرگز هر گونه مشکل گرفتن حق را از طریق به رئیس جمهور زمانی که او نامیده می شود.

Wilkins نیز آگاه از حمایت اقتصادی NAACP دریافت شده از منابع اصلی و به احتمال زیاد می ترسید اگر اتهام او و یا دیگر مقامات این سازمان ابراز مخالفت از تلاش های جنگی. زمانی که دیگر سازمانهای مدافع حقوق مدنی صحبت کردن در برابر جنگ بودجه خود را کاهش یافته است در حالی که NAACP بودجه افزایش یافت

یکی دیگر از دلایل ممکن برای ویلکینز نزدیک تراز با جانسون در طول جنگ ویتنام خارج از رشد قبلی خود ضد جنگ احساسات و اقدامات بسیاری که مستند درون خود FBI فایل. با توجه به FBI پرونده او یک حامی چهارمین سالانه کنفرانس نیویورک در برابر جنگ و Facism در سال 1937 بود و یکی از سخنرانان اصلی در زمان جنگ بین گروه وحدت کنفرانس برگزار شده در سال 1944 در بین المللی کارگران سفارش برادرانه خانه باشگاه در نیویورک است. (FBI فایل 100-7629 ژوئن 1958) ویلکینز در اواخر دهه 30 را در آن زمان از این ضد جنگ اعمال شد و در اواسط سال 1960 رهبر اصلی سازمان دفاع از حقوق مدنی–و بنابراین ممکن است فکر او نیاز به فاصله خود را از او جوانی بی احتیاطی.

ویلکینز حمایت از جانسون سیاست در ویتنام به نظر می رسد در تقابل با NAACP خود حقوق مدنی دستور کار در خانه. حرکت آفریقایی-آمریکایی (حدود 11 درصد از جمعیت در آن زمان) از شرایط فقر مرکزی بود به NAACP را طرح و بخشی از جانسون جامعه بزرگ برنامه. پیوند جوان فقیر آفریقایی-آمریکایی از شهرهای آمریکا به جنگل های ویتنام جنوبی بود یک محصول جانسون سیاست.

دیگر ناظران اشاره کرده اند که چگونه مردم دخالت آمریکا در ویتنام بود و از لحاظ اقتصادی مفید است. برای بسیاری از جوان آفریقایی-آمریکایی سرباز پرداخت شد پول آنها تا به حال دیده بود. لوی اشاره می کند که آفریقایی-آمریکایی داوطلب خطرناک نخبگان واحد به دلیل خطرناک وظیفه پرداخت شد و حتی بیشتر–اضافی 55 $در هر ماه مربوط به چتربازی برای داوطلبان. (لوی 212) روزنامه نگار والاس تری گفت: داستان از یک شانزده ساله آفریقایی-آمریکایی دریایی از یک فقیر Brooklyn, NY خانواده که به دروغ در مورد سن و سال او به عضویت تفنگداران دریایی بنابراین او می تواند کسب درآمد برای ارسال خانه به مادرش. او بعد از درگذشت در مبارزه و تری قول داد او را به نوشتن یک کتاب در مورد این جوان مردان آفریقایی-آمریکایی از محله های یهودی نشین آمریکا است. ویلکینز بود قطعا آگاه از منافع اقتصادی از خدمات مسلح برای جوان آفریقایی-آمریکایی از جمله سودآور GI Bill مزایای برای کسانی که سربازان پس از بازگشت از ویتنام زنده است.

مردان آفریقایی-آمریکایی داوطلب برای انجام وظیفه در ویتنام در نامتناسب اعداد. تنها پس از سال 1968 زمانی که قدرت سیاه داعش شروع به دیدن از طریق پوشش جنگ وجود دارد کاهش آفریقایی-آمریکایی داوطلبان (البته افزایش متناظر در وظیفه). چه در شروع و یا پایان جنگ آفریقایی-آمریکایی سربازان خدمات در جنگ در ویتنام بود که گویا از اولین جنگ در تاریخ آمریکا مبارزه با یکپارچه ارتش. NAACP کاملا افتخار این دستاورد است.

از نظر تعداد افراد آفریقایی-آمریکایی سربازان در ویتنام بحران با استناد به رئیس جمهور جانسون در 28 آوریل 1966 پیام به کنگره اشاره کرد که “سیاه پوست آمریکایی ها تشکیل شده 22 درصد از مردان داوطلب خدمت سربازی در یگان های رزمی ارتش در ویتنام–و 22 درصد از کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در جنگ وجود دارد.” (مارس 1966: 247) علامت Rosenman نشان داد که “Negro” سربازان اختصاص 21 درصد از این تلفات در حالی که متشکل از 18.3 درصد از ارتش (196) در حالی که پیتر لوی پیشنهاد کرد که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده “تقریبا 20 درصد از نیروهای نظامی در سال 1965.” روشن بود که آفریقایی-آمریکایی ها برای اختصاص یک درصد بالاتری در مقایسه با تعداد آنها در جمعیت عمومی ، وزیر دفاع رابرت مک نامارا کمک به این درصد بالاتر با کاهش نیروهای مسلح ورودی استاندارد (پروژه 100,000 ابتکار) اعتقاد داشتند که “نظامی شد زمان آزمایش به معنی پیشرفت اجتماعی.” (توماس جانسون 16)

گذشته از این دیدگاه که جنگ بود پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در چشم انداز جوان آفریقایی-آمریکایی است که شرکت NAACP بود در مورد به بیگانه جمهور جانسون در مورد این مسئله از ویتنام با توجه به ادامه حمایت سیاسی از عمده حقوق مدنی طرح. زمانی که مارتین لوتر کینگ جونیور سخنرانی محکوم کردن جنگ در یک صندوق جمع آوری شام برای مجله ملت در ماه فوریه سال 1967 او عمیقتر کردن شکاف بین میانه رو و لیبرال در جنبش حقوق مدنی. با توجه به لوی میانه رو احساس کردند که در بخشی از آن “خودکشی به شکستن با رئیس جمهور جانسون نه فقط به دلیل impracticality از شکستن با یک رئیس جمهور در زمان جنگ بلکه از احساس وفاداری به رهبر که با تحویل بسیار به سیاه پوستان است.”

شکاف توسعه یافته است که بین NAACP و دیگر رهبران حقوق مدني و سازمان ها پس از پادشاه 1967 ضد جنگ ویتنام سخنرانی رهبری مورخ جیمز Westheider به نوبه خود توجه خود را به آفریقایی-آمریکایی سربازان خود را به معلوم دیدگاه های خود را نسبت به جنگ. او در بر داشت که بسیاری از سربازان مورد تایید خود را از مشارکت در جنگ با برخی حتی حمایت انداز انتقادی از شاه و دیگران که صحبت کردن در برابر جنگ:

یک آفریقایی-آمریکایی افسر اختصاص داده شده به عنوان مشاور ارتش جمهوری ویتنام (ARVN) اظهار داشت:

این همه حق در اینجا… شما ببینید این فقط در مورد اولین بار در زندگی خود را که او می یابد او می تواند به رقابت با سفید پوستان در برابر–و یا بسیار نزدیک به مساوی اساس. او سخت تلاش می کند در این نوع از وضعیت و به خوبی انجام می دهد.

ارتش عمده Beauregard قهوه ای اشاره کرد:

خدمات در ویتنام نشان داده بهترین فرصت برای پیشرفت در هر نقطه برای یک مامور حرفه ای.

یک هجده ساله دریایی خصوصی اظهار داشت: کاملا به سادگی:

برادر است که در اینجا و او را بالا بردن جهنم. ما اثبات خودمان است.

[ad_2]

Leave a Comment