Scintillating حقایق در مورد Alappuzha

[ad_1]

ساخته شده در قرن 9 Alleppey نیز نامیده می شود به عنوان Alappuzha بسیار محبوب شناخته شده به عنوان ونیز شرق. زیبا دریای عرب برس سواحل این منظره شهر. فراوان با سر و صدا دریاچه ها و لاگون Alappuzha باعث می شود برای یک فوتی و فوری سفر برای هر عاشق طبیعت. این مرداب شهر یک خانه برای انواع گیاهان و حیوانات. فراوان رشد درختان نارگیل و نخل درختان اضافه کردن به منظره زیبایی از این شهر است. جای تعجب نیست که ایالت کرالا است که به نام به عنوان کشور خود خدا! در ادامه به دانستن بیشتر حقایق در مورد Alappuzha و آن شکوه.

جاذبه های گردشگری در Alappuzha شامل اللپپی سواحل Karmadikkuttan و Champakulam. افتاده برای ارائه لذت بخش و آرامش بخش قایق سواری. جاذبه های دیگر در این محل شامل Krishnapuram کاخ Ambalapuzha معبد Mullackal معبد و Aruthunkal. همه این مکان ها غوطه ور به تاریخ غنی Alappuzha. یکی دیگر از واقعیت جالب در مورد Alappuzha است قایق مسابقه که برگزار می شود هر سال بین ماه های ژوئیه و سپتامبر به مناسبت شروع فصل برداشت. در میان آنها نهرو جایزه مسابقه قایق یکی از معروف ترین برگزار شد در ماه اوت. وجود دارد بسیاری از دیگر جشنواره ها هم هستند که در جشن Alappuzha.

نزدیکترین فرودگاه به Alappuzha واقع شده است در کوچی حدود 64 متر دور. Alappuzha بسیار خوبی در ارتباط با قطار در آینده از همه مهم جنوب هند شهرستانها. جاده عالی شبکه کردن تمام شهرهای بزرگ و شهرستانها وجود دارد. جنبه های جالب در مورد Alappuzha است که آن را حتی می توان با ویژه قایق از شهرهای مجاور. شهر دریافت بارش فراوان در طول بادهای موسمی است. بنابراین بهترین زمان برای بازدید از این شهر خواهد بود در طول ماه از سپتامبر تا ماه مه. قایق مسابقات و جشنواره ها برگزار می شود در این زمان تنها.

Alappuzha کاملا شناخته شده برای آن ماهی خوراک. مواد غذایی دریایی است که نخست رژیم غذایی مردم در اینجا. اصلی اقتصاد Alappuzha بستگی به صنعت گردشگری. تعدادی از کلیساها و معابد و مساجد زینت این شهر است. عمده زبان گفتاری در اینجا Malayalam اگر افراد درک زبان انگلیسی بسیار خوبی است. اگر شما از علاقه مندان به طبیعت شما را دوست دارم همه چیز در مورد Alappuzha. تمام شهر بسیار کوچک اما جاذبه های آن بی پایان هستند. این در houseboats افتاده بسیار زیبا و غیر قابل مقاومت. تعدادی از پر زرق و برق هتل ها و استراحتگاه در اینجا در دسترس هستند.

[ad_2]

Leave a Comment