Southside CSA در بروکلین – حمایت از کشاورزان محلی از طریق جامعه مشترک کشاورزی

[ad_1]

با بیشتر و بیشتر نیویورکی تقاضاهای مصرانه برای تازه ترین سبزی های سبز می توانید خرید CSA (جامعه حمایت کشاورزی) وانت در حال جوانه زدن در اطراف پنج بخش نیویورک. Southside CSA یکی از روند آخرین شاخه باز فقط در این سال و در خدمت Greenpoint و ویلیامزبرگ مناطق بروکلین.

فقط به عنوان با نیویورک Greenmarkets از همه جا سراسر شهر بود بازار کشاورز CSA سهام-سبزیجات و میوه ها و تخم مرغ و شراب-تگرگ از دره هادسون مزارع. وجود دارد یک کلید تمایز بین سیستم های.

“شما نمی توانید به را انتخاب کنید تولید خود را, اما شما به اشتراک گذاری در کشاورز فضل” گفت: CSA هسته ای عضو گروه استر Giangrande. خانم Giangrande همکاری با دیگر موسس اعضای گروه از طریق Greenpoint-ویلیامزبرگ CSA کم درآمد جمع آوری کمک های مردمی کمیته. او تا به حال شده است با استفاده از CSA فعلی محل سکونت وانت, Bridget شهری نوار شراب در ویلیامزبرگ به عنوان یک محل برای جمع آوری اعانه به نفع Greenpoint سوپ آشپزخانه.

راه CSA کار این است که قبل از فصل برداشت آغاز می شود (برای Southside CSA را تولید فصل اجرا می شود برای 20 هفته از 22 ژوئن تا نوامبر 2) اعضای تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهم به خرید یک سهم کامل و یا نیمی از سهم. همه CSAs هستند بر اساس یک مفهوم مشابه. قیمت سهم هستند به معنای واقعی کلمه پول دانه برای کشاورز بر اساس آنچه که مورد نیاز است برای رشد محصولات وعده داده شده برای این فصل است. برای سبزها تنها کامل, سهام هزینه 400 دلار در هر فصل و اعضای خود را انتخاب کنید تا هفتگی گیاهی عرضه هر دوشنبه شب Bridget. با نیمی از سهام که به قیمت 200 دلار, انتخاب کنید تا تنها در هر هفته است. در طول دوره از هفته 20, اما, مختلف سهام به میزان 20 $ارزش هر هفته تقریبا مقدار که کشاورز را در بازار برای محصولات خود را. به دلیل کامل سهام هستند تا بزرگ آن را غیر معمول نیست برای سه یا چهار محلی تقسیم تولید کند. قبل از هر وانت یک لیست از ورود سبزیجات نوشته شده در سوتهسید CSA وبلاگ ترک زمان برای کاربران برای پیدا کردن دستور العمل های مناسب و یا سازماندهی بداهتا مهمانی های شام.

Southside CSA منحصر به فرد است که به اشتراک گذاری یک تند پیچ: در همراهی با محله لاتین, سنت, سبزیجات شامل چند جزء اصلی تشکیل دهنده برای وعده های غذایی مانند ذرت گشنیز و quelites از مکزیک تحت تاثیر MimoMex مزرعه در کنار تولید و مشخصه دره هادسون.

برای برخی از درخواست تجدید نظر از Southside نهفته در عدم اطمینان از نتیجه فصل برداشت. در حالی که با پرداخت سهم پول یک انتظار وجود دارد که وعده تولید و تحویل داده خواهد شد هیچ چیز قطعی است. در این راه CSAs ارائه بیش از فقط سبزیجات تازه آنها ارائه بینش به تجربه کشاورزی.

یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد از CSA سیستم است که هیچ مجموعه کارکنان از معدود اعضای هیات موسس; در عوض, آن بستگی به تعهد اعضای آن به داوطلب برای کمک به سازماندهی این انتخاب یو پی اس (مانند مواد غذایی co-op). یک عضو پایگاه نیروی کار است که چه چیزی باعث Southside بنابراین پایدار: با در نظر گرفتن مراقبت از توزیع و بازاریابی از ورودی کالا CSA موجب صرفه جویی مشغول کشاورزان بار از نگرانی در مورد ذخیره سازی و حمل و نقل. استاندارد تغییر وظایف شامل نشست و تخلیه تولید کامیون راه اندازی برای میوه و سبزی وانت و کمک به توزیع تولید به اعضای همکار.

Southside CSA بیش از کنگر فرنگی قلب; هسته آن اعضای متعهد به محلی کمک رسانی و حمایت خود را متعهد به مواد غذایی تازه برای همه با اهدای مانده وانت سبزی به سوپ آشپزخانه. Southside CSA همکاری با کریگ های یک جامعه محلی اقدام گروه لوازم آشپزخانه سوپ اطراف Williamsburg, Greenpoint و دیگر محله بروکلین. سازمان سهام CSA اعتقاد سالم و ارگانیک و تازه در وعده های غذایی برای همه است.

CSA جنبش تا به حال باور نکردنی شتاب با بیش از 18 جدید مراکز توزیع باز فقط در این سال علاوه بر سوتهسید (وجود حدود 50 CSAs در سال 2008); در مقایسه با نیویورک Greenmarket که 46 مکان در سراسر منطقه به نظر می رسد که CSA در حال تبدیل شدن به یک مورد علاقه محلی مقصد برای مواد غذایی تازه. نه تنها یک CSA عضویت شما را با ارائه چغندر بیشتر برای جفتک انداختن خود را, اما آن را نیز راحت تر به دلیل احتمال وجود دارد یکی حق در محله شما.

[The Bridge Wine Share, wines exclusively from the Bridge Vineyard of North Fork, Long Island, are $360 full/$180 half. The NY Wine Share, a mix of reds and whites from the various wine-producing regions of the state from Long Island to the Finger Lakes to the Hudson Valley, are $400 full/$200 half. Like the produce and egg shares, wine shares are also distributed Monday evenings at Bridget. The vegetable and fruit shares complement weekly wine offerings.]

[ad_2]

Leave a Comment